Карпатські та кавказькі молодіжні ініціативи

CACAUCO – це проєкт міжнародної співпраці між країнами Вишеградської четвірки з Україною та Грузією за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду (https://www.visegradfund.org/). Він спрямований на збагачення поінформованості про регіони Карпат та Кавказу через місцеву практику молоді. Здобуті знання та навички сприятимуть якісним змінам у покращенні послуг і підвищенні ефективності роботи відповідних сільських суб'єктів.
Проєкт сприятиме збагаченню обізнаності, компетентності та покращенню навичок молодіжних лідерів, педагогів та тренерів через дослідження місцевих практик і залучення молоді до волонтерської справи.

Мета проєкту: сприяти зміні поінформованості про регіони Карпат та Кавказу через місцеву практику молоді, яка натомість приведе до якісних змін на практиці, підвищення рівня послуг та ефективності роботи відповідних сільських суб'єктів.

Цілі проєкту:

1. Підвищити навички та компетентність молодіжних лідерів, педагогів та тренерів.

2. Поліпшити поінформованість, залучити молодь та дітей до ініціатив, які спрямовані на адаптацію до кліматичних змін.

3) Сприяти диверсифікації та покращенню якості туристичних послуг у Карпатському та Кавказькому регіонах.

Партнери проєкту:

  • SPLAV Association
  • Jövő-Kép Egyesület
  • Georgian Association of Educational Initiatives  (SIQA)
  • ГО Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону "ФОРЗА"
  • Polski Klub Ekologiczny w Gliwicach

Заплановані заходи:

Ми визначимо місцеві виклики, недоліки, невдалі та найкращі практики розвитку сільського туризму. Для цього ми організуємо навчальну поїздку для тренерів Східного партнерства та молодіжних лідерів з України та Грузії, щоб відвідати кращі об'єкти сільського туризму у всіх країнах V4. Ми заздалегідь підготуємо основу майбутнього путівника сталого м'якого туризму, який стосуватиметься попередніх висновків та надаватиме підказки та поради практикам. Тим часом наші партнери проаналізують сільські місця та райони та розроблять практичні корисні рішення для сільських громад. Ми плануємо організувати два міжнародні молодіжні табори для 30 волонтерів з партнерських країн та реалізувати інноваційні молодіжні табори, які на практиці залучатимуть молодь до діяльності, яка буде спрямована на усунення негативних явищ в цільових напрямках в Україні та Грузії. Ми плануємо відновити вибрані об’єкти культурної та природної спадщини в Грузії та Україні (наприклад, вежа Сванеті, пішохідна стежка в Україні) і таким чином покращити туристичні послуги в області культурної та природної спадщини (інформаційні буклети, дошки, знаки стежок). 
В рамках кожного молодіжного табору ми підготуємо портфоліо зображень для місцевих туристичних агентств і зацікавлених сторін, щоб збільшити асортимент та якість регіонального / сільського туристичного продукту.